חתונות גדולות בימי קורונה

חתונה ברוקח

תקופת הקורונה, שנכנסה לחיינו בסערה בסוף 2019 ותחילת 2020, שינתה את החיים של כולנו. עולם האירועים בכלל והחתונות בפרט הושפע באופן מידי מהשינויים כשבבת אחת נסגרו אולמות וגני אירועים ואי אפשר היה לערוך חתונות, לא קטנות ולא גדולות. היום, אחרי כמעט שנתיים של קורונה, כולנו למדנו לחיות לצידה, לקיים שיגרה חדשה ובתוכה לערוך גם אירועים וחתונות. הידעתם? גם בימי קורונה תוכלו לערוך חתונות גדולות.

חולמים על חתונה גדולה? רוצים אירוע גדול ומושקע כדי לחגוג את ההחלטה המרגשת שלכם להתחתן? אל דאגה, אתם בהחלט יכולים לעשות את החתונה הגדולה שאתם חולמים עליה, אפילו במציאות בה הקורונה עדיין מרחפת מעלינו. רוקח – מתחם אירועים תל אביבי, הוא מקום בו אפשר לערוך חתונות כאלה לפי ההנחיות, ומיד נפרט בדיוק איך.

מותר לקיים אירועים!

למרות מה שרבים בישראל אולי עדיין חושבים היום, לקראת סיום 2021 ותחילת 2022, מותר בישראל לקיים אירועים, כולל אירועים רבי משתתפים, בגני האירועים ובאולמות האירועים. בשנה הראשונה למגפת הקורונה, גני ואולמות האירועים נסגרו בהחלטה מהירה של הממשלה, כאשר הם – ואנחנו ברוקח אירועים כמובן – נותרנו סגורים למשך תקופה ארוכה מאוד. אך היום, אחרי ארבעה גלי תחלואה, מבצע חיסונים חסר תקדים ברמה עולמית והבנה טובה יותר של המחלה עצמה, מתחמי האירועים נפתחו מחדש. 

קודם כל נבהיר – זוגות שרוצים להתחתן ולעשות הפקה גדולה, מושקעת ואקסקלוסיבית – כמו החוויה שאנחנו מציעים לכם ברוקח, יכולים לעשות זאת כיום מבלי לוותר עם כל המרכיבים שהופכים חתונה למדהימה, כיפית ומיוחדת. למעשה, מציאות הקורונה הנוכחית לא מכתיבה הרבה תנאים ומגבלות באופן יחסי. 

החלטתם להתחתן, רוצים חתונה גדולה אבל פוחדים שפתאום שוב יסגרו לכם את הכל ותישארו בלי אופציות? תנו לרוקח אירועים להרגיע אתכם – מותר לקיים חתונות, כולל חתונות גדולות, גם בימי הקורונה הנוכחיים ואין צפי לשינוי משמעותי בגזרה זו.

איך זה עובד? מתווה התו השמח לחתונות ואירועים

המדינה, כדי לאפשר למתחמי האירועים מרווח נשימה ואת האפשרות לפתוח את שעריהם ולספק לישראלים מקומות לערוך אירועים, פתחה תחילה את תחום האירועים בקטן, תחת מגבלת כמות ותנאים מגבילים נוספים. אך החל מיולי 2021, נכנס לתוקפו מתווה "התו השמח", שהוא בפועל מתווה "תו ירוק" אבל ספציפי לאירועים רבי משתתפים. 

זהו בדיוק המודל המאפשר לנו ברוקח אירועים, סופסוף, להפיק עבורכם ועבור הזוגות האחרים שלנו חתונות גדולות, סופר מושקעות, מלאות סטייל ובלתי נשכחות, במתחם האירועים היוקרתי שלנו בלב תל אביב. התו השמח מאפשר לקיים חתונות גדולות גם בימי קורונה. על האורחים לעטות מסכה ולהיות בעלי תו ירוק או תוצאת בדיקת קורונה שלילית – כך שלמעשה כולם יכולים להיכנס לחתונה שלכם ולבוא לשמוח איתכם.

מתחם האירועים רוקח תל אביב מזמין אתכם לקיים חתונה גדולה ויוקרתית, בהתאמה אישית מלאה, עם אווירה מדהימה, אוכל משובח ויצירתי ובמיקום הכי נחשק בעיר. אל תתנו לקורונה לעמוד בינכם לחתונת החלומות שלכם – צרו קשר לתיאום פגישת היכרות ברוקח תל אביב. 

מוזמנים לשתף:

×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם