אירועי קיץ

אירועים בקיץ במרכז הארץ – חגיגה בתל אביב

אין כמו חגיגת אירועים בקיץ. שקיעה מאוחרת, מזג אוויר חמים ונעים, אורחים בלבוש מהודר אך קליל, וייבים טובים. אבל אירועי קיץ בתל אביב? טוב, זה כבר המפתח לחגיגת האירוע המושלם. במיוחד כשאולם האירועים נבחר בקפידה.

דמיינו את זה: האורחים מגיעים לאירוע נינוחים ורגועים, בלי שעמדו שעות בפקקים או מיהרו לצאת מוקדם מדי מהעבודה. אור היום עובד שעות נוספות, כמו גם החניון הצמוד שרק ממתין לבואם. כשיכנסו, ייהנו מיד מקבלת פנים, מינגלינג ודרינק ראשון בגן אורבני משגע. משם יעברו לאוכל גורמה משובח, ברכות, איחולים וריקודים מסעירים באולם יוקרתי, מלא סטייל (וכמובן ממוזג).

אתם יכולים להספיק לדמיין עכשיו, הגעתם למקום הנכון.

המרחב המושלם לאירועי קיץ

אירועי קיץ בתל אביב - החלום האורבני שלכם

מתחם אירועים רוקח בגני התערוכה ת"א משלב בין הבריזה בחצר הגן  לבין המיזוג הצונן שבחלל האלגנטי והאקלקטי שלנו. חתונת קיץ בחופת הדקלים המוארים ברכות השקיעה, ברית אינטימית ואלגנטית במוד קליל, או מסיבת קלאבינג שמתחילה כשהאור עוד שוטף את החוץ ומסתיימת בשעות הקטנות של הלילה – במתחם Rokach תוכלו לארח עד 700 מוזמנים, באירוע קיצי, שמח , צבעוני וברמה הגבוהה ביותר. השירות המקצועי והמדויק, העיצוב הקלאסי, מטבח השף המגוון והטעים ומסכי הענק המרשימים – כל אלו הופכים את רוקח למקום האידיאלי לאירוע שלכם. והלוקיישן? תל אביב! עכשיו אנחנו כבר מדברים במונחים של שלמות. 

כל מה שצריך לאירוע קיצי מושלם:

אירועי קיץ ב-Rokach תל אביב צריכים רק עוד טאץ' אחד כדי להפוך את החגיגה לייחודית באמת – אתכם.
מוכנים לככב באירוע הכי זוהר של הקיץ הקרוב?