חתונה הפוכה

חתן וכלה

יום החתונה שלכם הוא בדיוק זה, שלכם! זה אומר שזהו היום המיוחד והמרגש שכל כולו מוקדש לכם כזוג שחוגג את הזוגיות והאהבה שלו, זוג שעושה צעד חשוב ומשמעותי לחיים משותפים ומלאי חוויות, זוג שיכול וצריך להגשים את כל החלומות שלו לגבי הפקת החתונה המושלמת. זה אומר שאם אתם רוצים לשנות את סדר הדברים המקובל וקצת להפוך את החתונה שלכם, זה ממש מצוין ומהווה חלק מההתאמה האישית של החתונה.

אז אם אתם בראש של חתונה הפוכה, אנחנו ברוקח מתחם אירועים תל אביבי יוקרתי לחלוטין איתכם באותו הראש ונפיק איתכם ועבורכם חתונה הפוכה מהממת, מושלמת שבה הכל בדיוק כמו שאתם שואפים וחולמים, חתונה שבה חוץ מלוח הזמנים המקורי והשונה, שום דבר לא יהיה הפוך אלא רק מושלם!

זורקים את ספר החוקים והופכים את החתונה!

אנחנו ברוקח פועלים בתחום האירועים והחתונות כבר שנים רבות, כאשר לרוקח הבאנו את הטוב ביותר בכל העולמות. השראה מלאת סטייל מאולמות אירועים יוקרתיים מחו"ל, האוכל הטוב ביותר שניתן לטעום באירועים, עיצוב אקסקלוסיבי מהמם ומותאם אישית לכל חתונה, מערכות טכנולוגיות מתקדמות, מרחב אירועים עצום וורסטילי וגם צוות הפקה ותפעול שלגמרי זורם עם הבקשות והחלומות שלכם, כולל להפוך על הראש את סדר החתונה וליצור חתונה הפוכה בלתי נשכחת.

גם אם ההורים טיפה מתקשים לעכל שאתם רוצים משהו שונה, גם אם החברים לא מבינים כיצד הלו"ז של החתונה יתבצע, זיכרו שהיום הזה כל כולו שלכם ועליו להתאים לחזון שלכם. אנחנו איתכם לאורך כל הדרך, זורקים את ספר החוקים והופכים את החתונה שלכם, כך שהיא תהיה מושלמת בכל היבט ונושא.

חתונה הפוכה – חגיגה מושלמת

חתונה הפוכה משמעותה שבמקום אותו לוח זמנים וסדר דברים סטנדרטי, שגרתי וצפוי שיש ברוב החתונות, אתם ואנחנו הופכים את הכל על הראש ויוצרים לו"ז מותאם אישית עבורכם, כשהכל מעורבב בדיוק איך שאתם רוצים ובאופן האופטימאלי לסטייל החתונה שאתם מחפשים ליצור.

אם בחתונה סטנדרטית הלו"ז הוא קבלת פנים, חופה, אוכל, קינוחים וריקודים, בחתונה הפוכה אתם חופשיים לשנות את הסדר וליצור אחד לגמרי משל עצמכם.

האפשרויות רבות, כאשר מודל יחסית נפוץ של חתונות הפוכות הוא להתחיל דווקא באוכל המרכזי והראשי ורק לאחריו להתקדם לחופה מאוחרת ומיד אחריה ריקודים או תכנית אמנותית אחרת ונשנושי "קבלת פנים" דווקא לקראת סוף האירוע. אך יש עוד אפשרויות לחתונה הפוכה כמובן, למשל להקדים את החופה לפני קבלת הפנים או האוכל המרכזי ולעשות חופה אינטימית ואישית רק עם המשפחות המצומצמות והחברים הקרובים ממש.

בתוך כך, אמנם הכל פתוח וכבר אמרנו שהחתונה היא לגמרי שלכם וצריכה להתאים לשאיפות ולחלומות שלכם, אבל בכל זאת יש דברים שאולי פחות מומלצים, כי בכל זאת הזמנתם המון אורחים שמביאים סגנונות והעדפות שונות. כך למשל, פחות מומלץ או יעיל להתחיל בריקודים ורק אז להתקדם לחופה ולאוכל.

חולמים על חתונה הפוכה ורוצים אירוע יוקרתי, מעוצב, עשיר באוכל מדהים ועם האווירה הכי נחשקת ומפוארת שניתן לדמיין? ברוקח מתחם אירועים אנחנו זורמים איתכם ומגשימים לכם חלומות, בכל לו"ז שתרצו, לחתונה חלומית בלתי נשכחת.

מוזמנים לשתף:

×

שיחת ווטסאפ

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם